Těšit se můžete na tyto benefity:

Na čem budete pracovat

Vinutí pružin

Probíhá na CNC strojích. Jedná se o základní výrobní proces vinutí pružiny za studena v průběhu kterého pružina dostává geometrické a výkonové charakteristiky. Tlumiče pérování jejichž součástí jsou i pružiny, hrají zásadní roli v otázce bezpečnosti a stability jízdy a také komfortu jízdy. Tlumiče pérování nenesou váhu vozu, tuto funkci zajišťují pružiny. Tlumiče pérování tlumí kmitání a výkyvy v pružinách vozu.

Žíhání

Proces tepelného zpracování kdy se z pružiny uvolňuje vnitřní pnutí materiálu po vinutí. Tímto procesem prochází 100% produkce.

Broušení

Přibližně 12% výrobního sortimentu pružin je na konci zabrušováno. Požadavek na zabroušení konců pružin je dán konstrukcí uchycení pružiny na vozidle. Podle toho se na dané pružině zabrušuje jeden nebo oba konce na určenou hodnotu a pružina tím získává konečnou délku a plochy pro usazení pro montáž.

Tryskání

V průběhu tohoto procesu se zpěvňuje povrch pružin a zároveň se čistí od okují broušení a dalších nečistot před lakováním.

Lakování

Před lakováním jsou pružiny povrchově upraveny nanesením fosfátu zinečnatého. Tento výrazně zlepšuje antikorosní vlastnosti a zlepšuje přilnavost barvy při následném lakování. Toto se provádí elektrostatickým nanášením práškové barvy a následným vytvrzením barvy zvýšenou teplotou.

Značení

Každá pružina je označena logem KYB, výrobními daty a zákaznickým číslem výrobku.

Naši stálí zaměstnanci říkají

David

Kvalifikovaný operátor výroby

Pracuji zde 3 roky a nejvíce se mi tady líbí mladý kolektiv a rozmanitá práce, neustále se učím novým věcem. Jsem moc rád, že se podílím na výrobě světově známých pružin do tlumičů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti